Yamaha R1 RN19

499.00

Ringi RGB sterowane poprzez smartphone do Yamahy R1 RN19

Kategoria:

Opis

Ringi RGB do Yamahy R1 RN19 sterowane przy użyciu technologii bluetooth przez smartphone.

Ringi RGB naszej produkcji dostępne są do wielu modeli samochodów i motocykli . Urządzenie obsługiwane jest przy użyciu smartphonu z systemem iOS oraz Android. Telefon łączy się z ringami przy wykorzystaniu technologii bluetooth po przez naszą aplikacje. Jest to praktyczne rozwiązanie, które pozwala na wyeliminowanie pilota zdalnego sterowania działającego na podczerwień. Komplet składa się z 4 ringów led RGB,sterownika bluetooth oraz zasilaczy .Użytkownik może wybrać po przez aplikacje kolor oświetlenia. Dzięki temu, oprócz klasycznej bieli, można uzyskać dowolny kolor . Urządzenie ma różne tryby świecenia. Dodatkowo, lampy mają płynną regulację jasności. Wszystkie zmiany ustawisz przy użyciu swojego telefonu. Urządzenie cechuje się niskim poborem prądu oraz długą żywotnością, nawet przy intensywnej eksploatacji.

-produkt jest naszej Polskiej produkcji , przez co dajemy na niego gwarancje

-bardzo jasne światło do jazdy dziennej (funkcja pamięci to znaczy jeśli zostanie ustawiony biały kolor ringi będą się w takim własnie kolorze włączały )

-darmowa aplikacja na telefon z system android lub iOS urządzenie z wieloma trybami pracy, łatwy system regulacji jasności pracy lamp, szeroki wybór kolorów oświetlenia.

Jako producent takiego oświetlenie jesteśmy w stanie zrobić projekt pod praktycznie dowolny pojazd.

Zapraszamy do kontaktu oraz zakupu!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.